Charmed World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe Empty Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe on Wed Mar 23, 2011 9:10 am

Lilika

Lilika
Iako je javnost navikla na Ledi Gagine kontroverzne poteze i pojavljivanja u javnosti, ona je ponovo uspela da šokira svoje fanove kada je objavila novu fotografiju, kao najavu za album, na kojoj njeno premršavo lice deluje avetinjski.

Lejdi Gaga je na svom "Tviter" profilu objavila promotivnu fotografiju kojom najavljuje svoj novi album "Born This Way", koji će se u prodaji naći od 23. maja.

Pored toga što Gaga izgleda kao duh, ona na obrazima nosi protetiku zbog koje joj jagodične kosti izgledaju neprirodno, a obrazi upali.Bledog lica, praktično izbeljenog, Gaga kao da gleda staklenim očima, te cela fotografija izaziva osećaj jeze.

Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe News_6996

2Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe Empty Re: Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe on Wed Mar 23, 2011 9:32 am

Envy

Envy
Ovo je Gaga bez sminke..Wink

http://www.avril-balkan.com

3Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe Empty Re: Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe on Wed Mar 23, 2011 9:33 am

Lilika

Lilika
:haha: pa ne znam ja :PP ja našla na netu xD

4Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe Empty Re: Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe on Wed Mar 23, 2011 10:47 am

Nikola Germanotta

Nikola Germanotta
ovo je gaga na posteru za premijeru pesme born thiss way i ova slika je odradjena u fotoshpu.

5Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe Empty Re: Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe on Wed Mar 23, 2011 7:57 pm

Lilika

Lilika
Pa ne znam ja :PP ja našla na netu...

6Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe Empty Re: Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe on Wed Mar 23, 2011 9:04 pm

Milan Lupin

Milan Lupin
Omg... O.O

7Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe Empty Re: Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe on Thu Mar 24, 2011 8:33 pm

Baby Ergenç

Baby Ergenç
Pa ona je sva sasava,ali ona se tako prezentuje i ima pravo na to,dok je njoj prijatno.

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]