Charmed World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Alyssa Milano

+6
Milan Lupin
Denis
Lilika
Natty
Đav0lčić 3;D
Baby Ergenç
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Alyssa Milano Empty Alyssa Milano Tue Mar 22, 2011 7:18 pm

Baby Ergenç

Baby Ergenç

Alyssa Milano Alyssa10
Ime i prezime:Alisa Dzejn Milano
Datum rodjenja:19.12.1972.
Mesto rodjenja:Bruklin.Njujork,Amerika
Visina:157cm
Boja ociju:Braon
Roditelji:Tom(muzicar), Lin(modni kreator)
Braca i sestre:Brat Kori
Bracno stanje:Godine 1993. verila se sa Skotom Volfom, medjutim, rastali su se nakon godinu dana.
Udala se za pevaca Cindzuana Tejta 1.1.1999.godine, ali brak je trajao svega 11 meseci.Od 2001. da 2003.godine zabavljela se sa kolegom iz serije "Cari" Brajanom Krausom (Lio). 2002.godine se zabavljala sa Justin Timberlake-om. U avugstu 2009. godine u New Jersey udala se za Davida Bugliaria.
Horoskopski znak:Strelac
Omiljena hrana:Sve sto njena mama skuva!
Auto:Sevrolet
Hobi:Zivotinje, jahanje konja...

Majka Alise Milano - Lin je modni dizajner, a tata - Tom joj se oduvek bavio muzikom. Kao mala, Alisa je neprestalno pevusila uz klavir I rado slikala. Bila je veoma povucena I stidljiva, u njoj se rano razvio umetnicki duh. Bila je jedinica do svoje 10. godine kad joj se rodio brat Kori. Alisa nije isla u redovnu skolu. nju su od 8. godine poducavali privatni nastavnici. Kao tinejdzerka Alisa je pocela da uzima casove plesa. Posebno je volela “moderni dens balet”. Obozavala je filmove “Flesdens” I “Futluz” I na sve nacine pokusavala da igra kao Dzenifer Bils I Kevin Bejkon. Alisa je odrestala uz muziku majkla Dzeksona I Prinsa a posebno se divila Madoni. Cak se I oblacila I sminkala kao ona.
Teen period za Alisu je bio jedan od lepsih perioda u zivotu. S tatom se preselila u LA a nekoliko meseci kasnije pridruzili su im se njena majka I brat.
Dok je detinjstvo provodila u Njujorku, morala je da putuje trajektom kod tate na posao.
U glumacke vode je preko drugarice svoje mame. Naime, jednog popodneva, dok ju je cuvala, morala je da ode na audiciju za mjuzikl “Eni” pa ju je povela sa sobom. Kad su stigle tamo, videle su da ima mnogo dece, pa je njena “dadilja” predlozila da Alisa pokusa da prodje. Nakon nekoliko krugova audicije dobila je ulogu Dzuli, jednog siroceta. Zbog ovog mjuzikala Alisa je 14 meseci bila na turneji po Americi. Nakon uspeha u “Eni” dobila je ulogu Adele u muzickoj adapteciji “Dzejn Er” I predstavi “Cela duga noc” u pozoristu u Njujorku a filmski debi imala je sa 11 godina u filmu “Dovoljno star”. Sledece godine je snimila hit seriju “Ko je ovde sef” koja joj je sirom otvorila vreta slave. Sa 13 godina bila je cerke Arnolda Svarcenegera u “Komandosu”.
Sa 12 godina se slikala naga za casopis “Bikini”. Golisave scene imala je u filmovima “Otrevna Ajvi 2”, “U naruciju vampira”, “Smrtonosni gresi”.
Pored glume I mnogobrojnih uloga, sa 17 godina pocela je pevacku karijeru. Njen debi pop album, u stilu Debi Gipson, izasao je 1989. godine. Snimila je jos 3 albuma: “Najbolja na svetu” – 1990. zatim “Zakljucana u snovima” – 1991. a potom I “ Da li me vidis” – 1992. godine. bila je jeko populerna u Japanu. U to vreme jos uvek nije znala da li da se opredeli zap les, pevanje ili glumu.
U 21. godini verila se za Skota Volfa, onda raskinula veridbu, a sa 26 godina udala se za Kindzana Tejta.
Potom je snimila Charmed. U Charmed igra Fibi, prvo najmladju, pa posle Pruine smrti srednju sestru. Fibi postepeno pocinju da narastaju moci, za sada ih ima 3: mogucnost pretkazivanja buducnosti I proslosti, levetacija I empatija. Fibina velika ljubav bio je Kol Tarner. Sa njim se vencala, ali brak nije dugo potrajao jer se ispostavilo da je Kol laze I da je on najveca sila zla. Sestre su nekako zajedno uspele da ga uniste, kada je on vratio vreme unazad. Zatim je bila u vezi sa Dzejsonom Dinom, a kasnije sa Lesilijem, pa sa Deksom. Fibi se u 8. sezoni udala za Deksa.

Ima 8 tetovaza, vegetarijanac je i clan PETA udruzenja za zasitu zivotinja.

U 2007. pocela je da pravi svoju sopstvenu "Touch" liniju za sportsku odecu za zene.
Amabasador je donaciji Global Network for Neglected Tropical Diseases kojoj je donirala 250 000$. Ambasador je UNICEF-a za USA.
Izdala je knjigu Safe at home: Confessions of a baseball fanatic u martu 2009. godine
Za svoj 37 rodjendan organizovala online donaciju za Charity:Water $92,568.

2Alyssa Milano Empty Re: Alyssa Milano Tue Mar 22, 2011 9:16 pm

Đav0lčić 3;D

Đav0lčić 3;D

maa obozavam je...preslatka je i super glumi Very Happy xD narocito mi se svidja sto se u seriji zaljubljuje u demona :PP xDDD nja-nja XD

3Alyssa Milano Empty Re: Alyssa Milano Tue Mar 22, 2011 10:22 pm

Natty

Natty

Najviše je volim od njih četiri. Nekako mi je sva šašava. Smile Lepa je, luda, kreativna. Još je tu Cole *.*

4Alyssa Milano Empty Re: Alyssa Milano Wed Mar 23, 2011 8:27 am

Lilika

Lilika

Nemam ništa lično protiv nje, prelepa je, dobro glumi, ali mi je nekako seriji previše bio akcenat na njoj, što me mali nervira

5Alyssa Milano Empty Re: Alyssa Milano Wed Mar 23, 2011 11:35 am

Denis

Denis
Admin

Meni je ok ali ne gotoivim je kao ostale Smile))

https://charmed-world.forumsr.net

6Alyssa Milano Empty Re: Alyssa Milano Wed Mar 23, 2011 5:12 pm

Baby Ergenç

Baby Ergenç

Ok je,al mi ide na zivce

7Alyssa Milano Empty Re: Alyssa Milano Wed Mar 23, 2011 8:28 pm

Milan Lupin

Milan Lupin

Najlepsa od njih...MSm najlepsa devojka na svetu je angeline joli-al dobro i ova moze da prodje...xD

8Alyssa Milano Empty Re: Alyssa Milano Thu Mar 24, 2011 9:38 am

Envy

Envy

Lepa je ali neke njene face su mi-->O________o.Ne svidja mi se bas kao glumica..Neutral

http://www.avril-balkan.com

9Alyssa Milano Empty Re: Alyssa Milano Sat Mar 26, 2011 11:41 am

Elly

Elly

bila mi je super, pa mi išla na živce kad je malo malo zbog Kola prelazila na tamnu stranu, pa mi je onda opet bila super, pa mi opet išla na živce itd...
sad mi je odmah poslije Piper (:

10Alyssa Milano Empty Re: Alyssa Milano Wed Mar 30, 2011 8:06 pm

Nikola Germanotta

Nikola Germanotta

prosto je extra

11Alyssa Milano Empty Re: Alyssa Milano Fri Apr 15, 2011 2:04 pm

Amina

Amina

Prelijepa je!!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum