Charmed World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Zadatak!!!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Zadatak!!! Empty Zadatak!!! Sat Apr 16, 2011 7:26 am

Adna

Adna

kada vidite poruku javite se da odradimo zadatak!

2Zadatak!!! Empty Re: Zadatak!!! Mon Apr 18, 2011 3:55 pm

Adna

Adna

Tri sestre su kao i svaki dan sjedile u svojoj bašti i razgovarale.Napokon su se veselile jer su mislile da će ovaj dan proći bez magije,ali prevarile su se.Nisu znale da ih vreba jako opasan demon Javna,spreman da im oduzme jako vrijedan dar,njihovu mladost.
Javna se teleportirao do Jordan i jednim dodirom isisao svu mladost iz nje.Roxy i Adna su se uplašile do svoju sestru ali da bi njoj pomogle morale su odbraniti sebe.Brzo su otrčale do sestre.Dok je Adna napadala Javna svojom kiselinom Roxy je učinila da oko njih izrastu biljke koje su ih zaštitile od demona.Javna je otišao ali sestre su znale da to nije kraj.

Jordan je svaki dan bivala sve starija i slabija,Adna i Roxy nisu znale kako da joj pomognu,postojao je samo jedan način,da ubiju Javna i tako sestri povrate mladost.
Adna je imala moć za smišljanje napitaka a Roxy je bila nadarena za pisanje čini.Bacile su se na posao.Adna je brzo napravila savršen napitak a Roxy dvije čini,jednu koja će prizvati i drugu koja će uništiti demona.Napunile su male bočice napitkom i sve tri sestre su stale prizivati demona.
Demonu zlobni,
Prikaži se meni,
Dosta zlog si napravio,
Sad se meni pokaži ti,
Bez lažnih lica i zamki.
Demon se stvorio pred njima.Jordan je napravila zaštitu za sebe i svoje sestre pomoču zvučnih talasa tako da su bile bezbjedne od demona.Demon je bio jak,te sam napitak nije bio dovoljan da ga uništi,samo ga je oslabio.Sestre tada izgovoriše drugu čin.
Zlu je kraj,mira mi daj.
Mladosti naše povrati nam sad.
Zlo ne nanosi,nestani sad,
Ostavi na miru nas i mladosti dar.

Demon je uništen i Jordan je ponovo bila mlada.Sestre su vidjlee i druge mladosti kako u vidu pare izlaze iz njihove kuće u potrazi za vlasnicima.Još jednom je dokazano da je zlo moguće pobijediti uz pomoč moči i znanja.


Je li vam odgovara?Bar to javite ako je sve ok,da postavljam kao odradjen zadatak!

3Zadatak!!! Empty Re: Zadatak!!! Mon Apr 18, 2011 4:35 pm

Roxy

Roxy

Slazem se sa svim Smile

4Zadatak!!! Empty Re: Zadatak!!! Mon Apr 18, 2011 6:13 pm

Adna

Adna

da objavim kao uradjen zadatak?

5Zadatak!!! Empty Re: Zadatak!!! Mon Apr 18, 2011 9:30 pm

Denis

Denis
Admin

Ne moete jos!

https://charmed-world.forumsr.net

6Zadatak!!! Empty Re: Zadatak!!! Fri Apr 22, 2011 10:07 am

Đav0lčić 3;D

Đav0lčić 3;D

supp je Very Happy

7Zadatak!!! Empty Re: Zadatak!!! Fri Apr 22, 2011 2:48 pm

Adna

Adna

da li bi ste vas dvije nesto mijenjale?

8Zadatak!!! Empty Re: Zadatak!!! Sun Apr 24, 2011 8:28 pm

Đav0lčić 3;D

Đav0lčić 3;D

ne..mn se bas dja sto sam u zadatku cool baba xD hahah Razz Very Happy i zao mi je sto si se mucila da je smislis..al supp je

9Zadatak!!! Empty Re: Zadatak!!! Mon Apr 25, 2011 3:06 pm

Adna

Adna

pa sta cu kad vas dvije nestajete morala sam ja xD

10Zadatak!!! Empty Re: Zadatak!!! Wed Apr 27, 2011 2:19 pm

Đav0lčić 3;D

Đav0lčić 3;D

hahahah jbga..ja rekla denisu da nemam vremena za domace...al on je ivvvll vjestac ( hahahahahaha) pa oce da me blamira da mi tamo pise 1!! u knjizici...cCc xDDDDDDD :/

11Zadatak!!! Empty Re: Zadatak!!! Wed Apr 27, 2011 8:06 pm

Adna

Adna

hahaha

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum