Charmed World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Soba je ogledalo duše

+4
Baby Ergenç
Natty
Lilika
Envy
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Soba je ogledalo duše Empty Soba je ogledalo duše Wed Mar 23, 2011 10:34 pm

Envy

Envy

Ovde možete napisati kako izgleda vaša soba,pisati kako je ukrašavate za praznike ili rođendane ili tražiti savet od članova radi njene dekoracije.

http://www.avril-balkan.com

2Soba je ogledalo duše Empty Re: Soba je ogledalo duše Thu Mar 24, 2011 11:11 am

Lilika

Lilika

Jao, moja soba ne izgleda uopte!xD znači ako je to jednom godišnje sređeno to je extra! Zato što ja nmg da se snađem ako nije u kršu, tako da...volim moj haos!

3Soba je ogledalo duše Empty Re: Soba je ogledalo duše Thu Mar 24, 2011 12:15 pm

Natty

Natty

Eh, moja soba. xD Very Happy Pravljena je po crtežima moje mame, lepo je sređena i sve to, mada da se ja pitam, sve bi bilo skroz drugačije. xD Imam 2 radna stola, 2 kreveta, orman (koji dođe kao ugaon xD u ćošku je TV, sa jedne srane deo za garderobu, a sa druge je deo za ukrase, knjige i tako te gluposti), 3 tepiha xD Msm više su staze, ne umem da objasnim. Na vratima i na zidu pored vrata se nalaze posteri TVD-a, Iana, Green day-a i tako toga i to bi bilo to. Smile
Sređujem je kad stignem, ima perioda kad je stvanro uredna, a nekada je u haosu. Za praznike je ne ukrašavam nešto posebno. Za NG u ćošku stavim malu jelku, okačim neke svetiljke ili kako se već zove i to bi bil to. Ništa preterano. Smile

4Soba je ogledalo duše Empty Re: Soba je ogledalo duše Thu Mar 24, 2011 8:18 pm

Baby Ergenç

Baby Ergenç

*Uvek je sredjena,nema krsa,sve je na svom mestu,uvek poredjano.U mom ormanu sve ima svoje mesto:carape,dzemperi,bluze,suknje,haljine,pantalone,texax.Posbno mesto za ves.Knjige su podeljene prema tome da li su iz prirodnih ili drustvenih nauka.Krevet sredjen jer mrzim kad se naprave nabori.Soba ljubicaste boje xD

5Soba je ogledalo duše Empty Re: Soba je ogledalo duše Thu Mar 24, 2011 8:31 pm

Lilika

Lilika

Jao, diFno..jao, Nato imaš ti tepiha, kravo xD

6Soba je ogledalo duše Empty Re: Soba je ogledalo duše Thu Mar 24, 2011 8:34 pm

Baby Ergenç

Baby Ergenç

Ja imam laminat-pa mi tepih ne treba-salim se-imam crno-beli

7Soba je ogledalo duše Empty Re: Soba je ogledalo duše Fri Mar 25, 2011 2:18 pm

Lilika

Lilika

a ja nemam tepih! Nije fer xD nemam po čemu da se valjam xD ja imam parket u sobi...

8Soba je ogledalo duše Empty Re: Soba je ogledalo duše Sat Mar 26, 2011 11:01 pm

Milan Lupin

Milan Lupin

Ja imam parket...Razz...xD

9Soba je ogledalo duše Empty Re: Soba je ogledalo duše Mon Mar 28, 2011 6:27 pm

Adna

Adna

pa uredna mi je jakooo soba...
zidovi,lezaj i tepih su narandzaste boje,ali ne drecave vec malo njeznije,zivodvi su svjetliji od namjestaja...sa jedne strane je veliki ormar koji ide duz citavog zida...tu su neki ukrasi u staklenom dijelu i moje diplome,televizor...odjeca...suprotno od tog zida je zid gdje su dva proozora...nasuprot zida duz koje ide lezaj je zid sa jos jednim manjim ormarom i radnim stolom...na stolu je komp...samo u tom malom dijelu izmedju zida i ormara su mi posteri...od ukrasa jedino za ng stavim malu jelku pored ormara i to je sve Very Happy

10Soba je ogledalo duše Empty Re: Soba je ogledalo duše Tue Mar 29, 2011 8:28 pm

Hermika

Hermika

Moja soba nikad, ali nikad nije sredjena Very Happy
Druge prostorije u kuci su skroz uredne, a moja jedino katastrofa xD
Imam jedan krevet, jedan orman, jedan radni sto, televizor u uglu, 3 police gde su mi knjige (o boze, nznm ni sto toliko puno knjiga, kad nikad ne citam)
Nemam tepih (nazalost xD), upravo mi se na krevetu nalazi jedna ''diFna'' knjiga koja se zowe ''Serija nesrecnih dogadjaja'' (mozete zamisliti kako je lepa knjiga xD da crknes xD).... I takoc, uvek je u neredu... 2 puta mesecno je spremim (citaj: pobacam sve ispod kreveta)
I takoc, soba mi je haos Very Happy Nemam komp u sobi -.- E i zidovi su zute boje (iako bi ih ja rado okrecila rozee <3)

11Soba je ogledalo duše Empty Re: Soba je ogledalo duše Sat Apr 02, 2011 5:38 pm

Nevolim nikog!Doviđenja

Nevolim nikog!Doviđenja

uvjek neurednaaa

https://www.facebook.com/sodifferentgirl

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum