Charmed World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe Empty Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe Wed Mar 23, 2011 9:10 am

Lilika

Lilika

Iako je javnost navikla na Ledi Gagine kontroverzne poteze i pojavljivanja u javnosti, ona je ponovo uspela da šokira svoje fanove kada je objavila novu fotografiju, kao najavu za album, na kojoj njeno premršavo lice deluje avetinjski.

Lejdi Gaga je na svom "Tviter" profilu objavila promotivnu fotografiju kojom najavljuje svoj novi album "Born This Way", koji će se u prodaji naći od 23. maja.

Pored toga što Gaga izgleda kao duh, ona na obrazima nosi protetiku zbog koje joj jagodične kosti izgledaju neprirodno, a obrazi upali.Bledog lica, praktično izbeljenog, Gaga kao da gleda staklenim očima, te cela fotografija izaziva osećaj jeze.


Lejdi Gaga premršava, ne liči na sebe News_6996

Envy

Envy

Ovo je Gaga bez sminke..Wink

http://www.avril-balkan.com

Lilika

Lilika

:haha: pa ne znam ja :PP ja našla na netu xD

Nikola Germanotta

Nikola Germanotta

ovo je gaga na posteru za premijeru pesme born thiss way i ova slika je odradjena u fotoshpu.

Lilika

Lilika

Pa ne znam ja :PP ja našla na netu...

Milan Lupin

Milan Lupin

Omg... O.O

Baby Ergenç

Baby Ergenç

Pa ona je sva sasava,ali ona se tako prezentuje i ima pravo na to,dok je njoj prijatno.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum