Charmed World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Novi film i serija o Titaniku!

+2
Envy
Lilika
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Novi film i serija o Titaniku! Empty Novi film i serija o Titaniku! Wed Mar 23, 2011 8:53 am

Lilika

Lilika

Doprinos obeležavanju stogodišnjice potonuća čuvenog broda daće i međunarodna koprodukcija u vidu novog TV filma i mini-serije. Oba projekta biće prikazana u aprilu 2012. godine, a britanskoj glumici Helen Miren ponuđena je jedna od glavnih uloga.

Scenario će napisati Džulijan Felouz, autor filmova Mlada Viktorija i Gosford park, za koji je dobio Oskara.

Serija će biti snimana u Mađarskoj, a trebalo bi da bude prikazana u aprilu 2012. godine, tačno na 100. godišnjicu tragedije.

-Upravo sam se vratio iz studija u Mađarskoj, gde gradimo najveći zatvoreni bazen u centralnoj Evropi, specijalno za scene koje će biti snimane u vodi, rekao je izvršni producent Sajmon Von i dodao da se trenutno radi i na izgradnji velikog dela broda.

Poznatoj britanskoj glumici Helen Miren ponuđena je uloga u novom filmu posvećenom čuvenom brodolomu i ona trenutno pregovara, saopštila je britanska televizija Aj-Ti-Vi (ITV).

Premijera ovog televizijskog filma se očekuje iduće godine u Velikoj Britaniji, Americi i Australiji.

Film je najavljen kao dramatično putovanje puno akcije, misterije i romantičnih zapleta i počeće da se snima na proleće u Mađarskoj. Pored slavne Oskarovke, poziv da igra u ovom ostvarenju zasad je dobila i mlada britanska glumica Romola Garaj.


Novi film i serija o Titaniku! News_7021

2Novi film i serija o Titaniku! Empty Re: Novi film i serija o Titaniku! Wed Mar 23, 2011 9:04 am

Envy

Envy

Verovatno necu gledati.Unistice mi sliku originala.

http://www.avril-balkan.com

3Novi film i serija o Titaniku! Empty Re: Novi film i serija o Titaniku! Wed Mar 23, 2011 9:11 am

Lilika

Lilika

To i ja kažem...

4Novi film i serija o Titaniku! Empty Re: Novi film i serija o Titaniku! Wed Mar 23, 2011 9:05 pm

Milan Lupin

Milan Lupin

Jedva cekam...xD

5Novi film i serija o Titaniku! Empty Re: Novi film i serija o Titaniku! Thu Mar 24, 2011 9:40 am

Envy

Envy

A nece sigurno glumiti stara postava.Neutral

http://www.avril-balkan.com

6Novi film i serija o Titaniku! Empty Re: Novi film i serija o Titaniku! Thu Mar 24, 2011 1:00 pm

Natty

Natty

Glupost. Možda ću i pogledati, mada čisto sumnjam da će ovo zaseniti slavu starog filma.

7Novi film i serija o Titaniku! Empty Re: Novi film i serija o Titaniku! Thu Mar 24, 2011 8:29 pm

Baby Ergenç

Baby Ergenç

Mislim da ce to biti bezveze,sta oni to mogu novo da urade i bolje bez DiKapria i Vinsletove....Iskreno,pogledacu ali sumnjam da ce biti dobro.

8Novi film i serija o Titaniku! Empty Re: Novi film i serija o Titaniku! Mon Mar 28, 2011 7:43 pm

Elly

Elly

neću sudit dok ne vidim Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum