Charmed World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Možeš da mi zavidiš,to je problem tvoj.Znam da me mrziš jer nisi nivo moj!

Go down  Message [Page 1 of 1]

Adna

Adna
evo nešto od mene..

N - narcis
A - ambiciozna
T - tajnovita
A - atraktivna
L - lijepa
I - iskrena
J – jebozovna xDDD
A – anđeo

Mislila sam da je preko neta nemoguće steći prijatelja.Bosanskom je narodu u krvi da budu protiv Srba.Zašto?
Zbog rata između nekadašnje braće.Predrasudi se javljaju sa svakom izgovorenom riječi «Srbin»,ali meni to nije bitno.Mi smo nova generacija i vjerovali ili ne,internet nas je povezaosložni smo i bitni jedni drugima,baš kao i prije...braća i sestre.
Natalija je predivno dijete.Nekada zna biti «teška» i smor ali ja je volim.Pa nije ni njoj lako samnom kad se vječito durim i mučim ljude koje volim.Našle smo se takve,nijedna savršena ali opet prijateljice.Trpimo i podržavamo jedna drugu.Da smo savršene,ne bi bilo tako dobro.
Natalija je moj mali,dragi,perverzni štreber.Najbolja učenica ali i najbolja osoba u isto vrijeme,a to je jako teško postići.Jako smo slične i zbog toga se i slažemo,iako to niko ne bi rekao.Obje smo ponekad perverzne,ali u nama leži mali anđeo,samo ga neko treba otkriti i izvesti na vidjelo.Natalija je iskrena i ni najmanje dvolična osoba.Voli sebe i ne mijenja se ni zbog koga.Ona je to što jeste u svakom trenutku,a vi je možete prihvatiti takvu kakva jeste ili je pustite na miru.U njoj uvijek mogu naći podršku,pričati o svemu,kada mi je dosadno veseliti se i smijati s njom,pa čak se i zaljubljivati.misli da je volim mučiti,ali ne mučim je,nikada ne bih mogla,jednostavno volim njene smiješne reakcije kad je tako zezam...Sretna sam što sam je upoznala i voljela bih i da je vidim jer se stvarno rijetko upoznaju toliko iskrene i neiskvarene osobe kao što je moja Nata.
Natalia uvijek budi to što s sad,ne mijenjaj se ni zbog koga jer si ti stvarno posebna i najbolja takva kakva si sad,ko to ne vidi on je slijep i nije vrijedan tvoje pažnje.

Samo budi to što jesi tu gdje si
šta god da se dsi ti budi OK
i nikad ne saznaj kako to boli
kad nekog voliš a mrziš,
mrziš a voliš
i lomiš se da izdržiš.

Natty

Natty
Natalija je moj mali,dragi,perverzni štreber :haha:
A ti nisi Razz
I voliš da me mučiš xDDD Ali te ipak mnogo volEm ♥️♥️♥️

Adna

Adna
i ja tebe,i pojasnila sam svoju teoriju o mucenju
ja nisam streber xDD

Adna

Adna
SAMO SJEĆANJA OSTAJU

Kao i svakog dana krenula sam u školu vrlo rano.Mislila sam,bit će dan kao i svaki drugi,ali nije.Na jednoj klupi,tu blizu škole sjedio je on.Vjetar mu je lagano prolazio kroz kratku kosu,pločice su se oslikavale na njegovoj uskoj majici a on je sav izgledao kao da iz bajke.Već tada je postao moja velika ljubav,moje sve.
Upoznali smo se vremenom i zaljubili se.Sada me svako jutro čekao pred mojom zgradom i pratio u školu.Nikada nije govorio o sebi,ali nije mi bilo bitno,uživala sam u svakoj minuti provedenoj s njim.Sve češće sam bježala iz škole i provodila vrijeme s njim.Dok smo sjedili na plaži pogledala sam u jedan zid.Na njemu je bio neki već star natpis «Ana ti si moj život».Pokazala sam prstom i rekla mu «Ti nikad ne bi učinio takvo nešto za mene».Samo se osmijehnuo i lagano me poljubio.Pitala sam se da li će me ikada napustiti,rekla sam mu kako se bojim da ova sreća neće potrajati iako sam sretna do neba,a on je rekao «Ne do neba,bar tri metra više».
Sutradan sam išla sama u školu,javio mi je da ne može doći po mene.Krenula sam i dok sam prolazila pored velikog zida u blizini moje škole,primjetila sam jedan svjež natpis,veći i ljepši od ostalih.Pored njega je stajao jedan već izblijedio orao,koji je svjedok i koji zna ko je krivac za novi natpis,ali će zauvijek šutiti o njemu.Pročitala sam lijepo ukrašena slova «Ti i ja...tri metra iznad neba».Suza mi je lagano krenula niz lice dok sam ubrzanim korakom išla prema školi.
Prošlo je već nekoliko dana,a moj voljeni mi se nije javljao.Jednog dana je dorčala drugarica do mene i rekla mi vijest koja je zauvijek promijenila moj život.Moja ljubav je mrtva.»Andreo je poginuo u vožnji motora»,te drugaricine riječi mi i danas odzvanjaju u glavi.Nisam vjerovala u to,čekala sam njegov poziv i nadala mu se,kao da je ovo sve jedna neslana šala i da me on sada čeka pred školom da mi kaže «Ne brini budalice,sve je u redu».Taj dan nisam došla u školu,odmah sam otrčala do njegove kuće.Vrata mi je otvorila njegova potresena majka i potvrdila mi ovu groznu vijest,spremala se da ide na mjesto nesreće.Krenula sam s njom.Nisam mogla vjerovati.Tamo,na cesti stajao je jedan razvaljeni motor,a pored mladić sa meni jako poznatom razbarušenom kosom,moj Andreo.Vrištala sam i plakala,kao da će ga moje suze oživjeti,kao da će sada ustati i zagrliti me i poljubiti kao nekad.Odveli su me,borila sam se,tražila da ostanem ali mi nisu dozvolili...
Prošla su već dva mjeseca a ja patim kao prvog dana.Često idem na plažu na kojoj smo zajedno provodili vrijeme dok sam bježala iz škole.I sada mogu zamisliti njegovo prelijepo lice koje mi se osmjehuje,njegove jake ali ipak nježne ruke dok me grle i njegove usn dok me lagano ljube.Natpis kojem sam se nekad divila sada je ništa,samo još jedna izjava ljubavi nekih zaljubljenih klinaca.Moj natpis i dalje stoji,lijep kao prvog dana,zauvijek krijući tajnu o velikoj ljubavi.Stalno je u mojim mislima jer sada su,posliej svega,ostala samo sjećanja.A ja znam da me čeka,tamo daleko,gdje samo zaljubljeni dospijevaju,tri metra iznad neba...

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]