Charmed World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kakav ste tip osobe?

+4
Lilika
Denis
Nikola Germanotta
Envy
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Kakav ste tip osobe? Empty Kakav ste tip osobe? Wed Mar 23, 2011 10:29 pm

Envy

Envy

Da li ste preterano emotivni ili ste potpuno hladni? Možda čak i neka sredina?
Opišite sebe ukratko na polju osećanja i njihovog iskazivanja pred ostalima.

http://www.avril-balkan.com

2Kakav ste tip osobe? Empty Re: Kakav ste tip osobe? Wed Mar 23, 2011 10:31 pm

Nikola Germanotta

Nikola Germanotta

Ja sam potpuvo hladna osoba buhaha.

3Kakav ste tip osobe? Empty Re: Kakav ste tip osobe? Wed Mar 23, 2011 10:46 pm

Envy

Envy

Ne placem zbog knjiga,zbog filmova ponekad ali kada drugi ne vide...
Kada sam besna u glavi zamisljam sta bi sve rekla i uradila a onda vecinu i uradim...
Cesto znam da budem drska,nervozna sam skoro uvek,u pocetku druzenja stidljiva ali samo pravi prijatelji znaju kakva sam...
Kad me neko dira diram i ja njega,znaci ne diram te ne diraj me...
Svakom kazem sta imam bez dlake na jeziku...
Nikada nisam nekome rekla da ga volim i ne pokazujem osecanja...
Ma ja sam ustvari veoma bezobrazna osoba...i sebicna,stvarno sam velika skrtica...
Perfekcionista sam veeliki..
Ljudi cesto steknu pogresno misljenje o meni i mom pogledu na njih.Jednostavno ne umem da kazem -volim te..

=//
xDD

http://www.avril-balkan.com

4Kakav ste tip osobe? Empty Re: Kakav ste tip osobe? Wed Mar 23, 2011 10:48 pm

Denis

Denis
Admin

Uhhh ja sam ti ko vampir kako ti je vreme takav sam i ja...Mada umem da budem wema dobar da cu ti swe dati al ako me ono izneweris precrtan si sto swi znaju sta znaci ti kod mene Smile))

https://charmed-world.forumsr.net

5Kakav ste tip osobe? Empty Re: Kakav ste tip osobe? Thu Mar 24, 2011 11:02 am

Lilika

Lilika

Jako sam temperamentna i to svi kažu. Uvek kažem ono što mislim, bez dlake na jeziku i rećiću to, zabole me šta će drugi da misle o meni. Ja sam ko sam i niko me neće menjati! Ljudi kada me upoznaju misle da sam neka nafurana, zato što imam jako odbojan stav, na znam ni ja, ali kada me upoznaju zasita shvate kakav sam zaista. Volim da se družim, volim da se smejem, izvaljujem neviđeno xD. Neki čak i misle da sam bezosećajna, zato što ću jako retko npr plakati pred drugima, to najčešće radim kada sam sama, samo najbliži prijatelji znaju baš sve o meni...i dečaci ne smeju baš da mi priđu zato što misle da ću da ih odbijem, pa zar sam tako strašna??

6Kakav ste tip osobe? Empty Re: Kakav ste tip osobe? Thu Mar 24, 2011 12:38 pm

Natty

Natty

Retko plačem i u suštini ne pokazujem emocije. Kada mi je najteže, zatvorim se u sobu, isplačem se i idem dalje. Ne plačem pred drugima, retko kad priznajem da sam u lošoj situaciji i da mi je teško, uglavnom sve zavaravam osmehom, odvalama i tako. Imam dosta prijatelja, mada retko koji od njih su pravi. Lako opraštam, ali teško zaboravljam, tako da obično ko me razočara ili povedi, završio je kod mene za ceo život. Otkačena sam skroz, volim da se zezam i tako to, poznata sam po svojim ljubavima sa filmskim zvezdama i tako. Veliki sam rodoljub, volim svoju zemlju i svoj narod. Jeste da je naša država propala, ali ipak gajim nadu da će doći neko pametan na vlast. Da xD Veoma cenim Tita i sve što je uradio za bivšu Jugoslaviju. Neću da kažem da mrzim, ali slobodno mogu da kažem da ne volim Albance kao naciju, a ni Amerikance ne volim nešto posebno, za razliku od Rusije, koju inače obožavam. xDD I sad, svi mislite da volim da se bavim politikom - ne volim, ali ne mogu da zaboravim kroz šta su sve Srbi kao narod prošli, koliko su se mučili i patili. Eto, to bi bilo to. Smile

7Kakav ste tip osobe? Empty Re: Kakav ste tip osobe? Thu Mar 24, 2011 8:15 pm

Baby Ergenç

Baby Ergenç

*Veoma sam emotivna,u "onim danima" placem bez razloga,inace ovako ne volim izlive emocija i rezervisana sam.
*Volim postovanje pravila,i granica jer se tako zna sta se sme a sta ne.
*Obicno se ponasam k'o ludak prema osobom sa kojom sam dobra-cisto da upozna moju drugu stranu.
*Perfekcionista sam i organizator-ne volim nered-i sve uvek zavrsim do kraja.
*MRZIM I PREZIREM prasinu,nered i prljavstinu.
*Imam misljenje o svemu,ali uglavnom ga drzim za sebe,tek kad mi neko stane na zulj onda napadam.

8Kakav ste tip osobe? Empty Re: Kakav ste tip osobe? Mon Mar 28, 2011 6:43 pm

Adna

Adna

pa ne znam ni ja...
prije sam bila potpuno hladna osoba,ni zbog cega nisam plakala....a sada placem skoro za svaku glupost...
jako sam tvrdoglava i sve mora biti kako ja kazem jer msm da sam uvijek upravu i da nece biti najbolje ako poslusam nekog drugog...
lako se nerviram i imam jako kratak fitilj,u sekundi pucam...

9Kakav ste tip osobe? Empty Re: Kakav ste tip osobe? Thu Apr 28, 2011 12:53 pm

LuNa

LuNa

PA NEZZ BAS NA DRUGIM JE TO DA PROCIJENE ALI MISLIM DA SAM FINA PRIJE SVEGA
Wink

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum